Z filmového plátna si mladý talent Zdeněk Piškula (17) odskočil k mikrofonu. Přestože je nově zamilovaný do kolegyně Aničky Linhartové, složil písničku o seznamování. Ale to by nebyl tenhle šprýmař, kdyby si z internetového seznamování nedělal srandu. Jak je jednoduché prožívat lásku virtuálně, ale komunikovat v soukromí je o to horší.

„Hudba mě vždycky strašně bavila a bylo mým snem udělat svoji vlastní písničku. A teď to konečně klaplo! Ale nechci, aby ji lidi vnímali jako klasickou písničku o lásce. Balič novodobý je spíš taková parodie na lidi v mém věku, kteří většinu svého času tráví na sociálních sítích. Osobně bych vám mohl vyprávět, já sám mezi ně taky patřím,“ prozradil se smíchem Zdenda.

Ten se nedávno rozešel s nejoblíbenější youtuberkou Teri Blitzen (16), kterou vlastně internet živí. Ale prý to nebylo mířeno proti expřítelkyni, nechce se jí vůbec vysmívat. Jen chtěl upozornit na to, že mladí lidé ztrácejí schopnost komunikovat z očí do očí.

Podívejte se na vtipný videoklip, kde si zahrála i ségra Jakuba Prachaře (32) Mariana. Možná se v tom sami poznáte a pak se radši zvednete od počítače a vyrazíte do ulic hledat tu pravou lásku.