Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Bývalý narkoman Penk chtěl zachránit Bartošovou: Kdo mu v tom zabránil?

Michal Penk se chtěl k Ivetě dostat, ale marně.
Zdroj: archiv

Michal Penk byl hned druhým významným mužem po Petru Sepéšim v začátcích kariéry Ivety Bartošové (†48). Jakmile zpěvačka začala žít s Ladislavem Štaidlem (69), přestali se vídat. A i když se během desítek let viděli už snad jen dvakrát, snažil se Penk s Ivetou setkat právě v době, kdy už na tom zpěvačka byla velmi špatně.

Sám Penk prošel obdobím, kdy byl závislý na pervitinu a několikrát se pokusil o sebevraždu, takže Ivetině trápení rozuměl. „Ivetinu kariéru jsem sledoval, i když jsme se nevídali. Když jsem asi před rokem viděl ukázku z koncertu, kde jí selhával hlas a všichni se jí smáli, skoro mi puklo srdce. Byla nemocná, tohle si nezasloužila,“ přiznal Penk magazínu Plus 7 dní.

Dokonce se mu podařilo sehnat číslo na Bartošovou, jenže opět zaúřadoval Josef Rychtář (56). „Řekl mi, že Iveta spí a že nezná moje jméno. Evidentně manažer, jak se patří. Požádal jsem ho, aby se mi Iveta ozvala, ale nestalo se tak. Vzkaz se k ní podle mě ani nedostal,“ uvedl nešťastný Penk.

Těžko říct, jak moc by obnovené přátelství Bartošové s Penkem prospělo. Zpěvák je totiž bývalý narkoman, který dodnes užívá marihuanu, jak sám tvrdí, a Iveta, kterou ovládl démon alkoholu v kombinaci s návykovými léky, víc než cokoliv dalšího potřebovala hlavně odbornou pomoc a disciplínu, kterou by jí bývalý narkoman rozhodně nedokázal poskytnout.

Související články

Další články