Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Bývalý lamač srdcí Lorenzo Lamas nezvládá stárnutí: Plastiky změnily jeho obličej k nepoznání!

Lorenzo Lamas tehdy a dnes.
Zdroj: Facebook, reprofoto YouTube
+ Dalších 7 fotografií
Pod kudlu plastického chirurga se většinou vrhají ženy. Pro ně je stárnutí těžší, a navíc se tak nějak očekává, že jako slavná celebrita nebudete mít vrásky. Což je samozřejmě hloupost, ale tlak na dokonalý vzhled, zvláště v Hollywoodu, je obrovský. Svůj obličej si nechal před několika lety vylepšit i "Odpadlík" Lorenzo Lamas (58). Jenomže na plastikách se stal závislým a jeho obličej připomíná nafouknuté rajče.

„Býval dobrým policistou, ale spáchal ten nejhorší hřích, protože svědčil proti zkorumpovaným kolegům. Snažili se ho zabít. Místo toho zabili ženu, kterou miloval. Obviněn z vraždy nyní projíždí krajinou. Psanec, který loví psance. Lovec lidí. Odpadlík.“ Vzpomínáte? Tohle nám každé odpoledne říkali dramatickým hlasem při znělce Odpadlíka. Do toho vyjížděl v západu slunce Lorenzo Lamas jako Reno Raines na své motorce.

Býval idolem žen a jeho chlupatá hruď (tehdy to ještě bylo in) se ocitala na titulkách časopisů. Rodák z Kalifornie prorazil jako herec, a navíc zvládal i bojová umění. Má černý pásek v karate i taekwondu a na kameře vypadá skvěle. Role Odpadlíka pro něj byla jako stvořená. Ženy z něj šílely, což dokazuje jeho pět manželství.

Jeho poslední manželka Shawna Craig je temperamentní playmate o půlku mladší než on. Možná proto měl i potřebu si „zamachrovat“. Aby vedle ní vypadal lépe. Jenomže se mu to nevyplatilo. Jeho první plastika trvala 7 hodin a zas takový rozdíl to nebyl. Od té doby to ale vypadá, že je na zákrocích závislý.

Naposledy se ukázal na srazu motorkářů, kde děsil svou nafouknutou tváří. Buď je nemocný, nebo chodí na pravidelné plnění botoxem. Každopádně by udělal mnohem lépe, kdyby stárnul s grácií, jako třeba takový šarmantní George Clooney.

Související články

Další články