„Býval dobrým policistou, ale spáchal ten nejhorší hřích, protože svědčil proti zkorumpovaným kolegům. Snažili se ho zabít. Místo toho zabili ženu, kterou miloval. Obviněn z vraždy nyní projíždí krajinou. Psanec, který loví psance. Lovec lidí. Odpadlík.“ Vzpomínáte? Tohle nám každé odpoledne říkali dramatickým hlasem při znělce Odpadlíka. Do toho vyjížděl v západu slunce Lorenzo Lamas jako Reno Raines na své motorce.

Býval idolem žen a jeho chlupatá hruď (tehdy to ještě bylo in) se ocitala na titulkách časopisů. Rodák z Kalifornie prorazil jako herec, a navíc zvládal i bojová umění. Má černý pásek v karate i taekwondu a na kameře vypadá skvěle. Role Odpadlíka pro něj byla jako stvořená. Ženy z něj šílely, což dokazuje jeho pět manželství.

Jeho poslední manželka Shawna Craig je temperamentní playmate o půlku mladší než on. Možná proto měl i potřebu si „zamachrovat“. Aby vedle ní vypadal lépe. Jenomže se mu to nevyplatilo. Jeho první plastika trvala 7 hodin a zas takový rozdíl to nebyl. Od té doby to ale vypadá, že je na zákrocích závislý.

Naposledy se ukázal na srazu motorkářů, kde děsil svou nafouknutou tváří. Buď je nemocný, nebo chodí na pravidelné plnění botoxem. Každopádně by udělal mnohem lépe, kdyby stárnul s grácií, jako třeba takový šarmantní George Clooney.