Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Bývalka Justina Biebera se zase svlékla. Na Havaji vystavila svoje OBNAŽENÁ ŇADRA. VELKÁ FOTOGALERIE UVNITŘ ČLÁNKU

Sahara ráda provokuje.
+ Dalších 10 fotografií
O tom, že se bývalka Justina Biebera (22) Sahara Ray (23) ráda svléká, ví snad už úplně každý. Teď opět neudržela svůj vrchní díl plavek na uzdě a osvobodila svoje kůzlátka. Fotografii jen se spodním dílem plavek si dala na svůj Instagram. Justine, o tohle jsi přišel!

Sahara Ray (23) je pořádná divoška. Poprvé na sebe upozornila na Havaji, kam se vydala se svým nyní už bývalým přítelem Justinem Bieberem (22). Její tělo nahoře bez obletělo snad celý svět a muži mladému zpěvákovi tuhle sexy kočičku záviděli. A teď se kráska rozhodla provokovat znova.

Na svém Instagramu vystavila svoje ňadra a ukázala se téměř nahá. Justin může tak teď maximálně mlátit hlavou o zeď.

Sahara ukázala světu svoji dokonale opálenou figuru, vyhublé tělo a velká prsa. Dokonce se nezdráhala ani ukázat bradavku! Na snímku sedí na terase opět na Havaji, je skoro svlečená a čte si knížku. Vedle ní leží meloun a samozřejmě odhozený vrchní díl plavek. A někdo ji fotí zřejmě z balkonu.

Tahle sexy kočka je ve svlékání přebornicí. Její Instagram je plný fotografií nahoře bez. Kráska má dokonce svou kolekci plavek, jenže se fotí spíše bez nich. Pokud Justin Bieber viděl tuhle fotku, tak musí být pořádně naštvaný, že takovou kost pustil k vodě. Podívejte se na její odhalené snímky do fotogalerie.

Mohlo by vás zajímat

Další články