Španěl Justo Jose (45) otočil svůj život během jednoho roku vzhůru nohama. Poslední kousek bláznivého šéfa policejního sboru z města Gelida nedaleko Barcelony, který je na dlouhodobé dovolené, se dostal na titulní strany. Skočil totiž do výběhu, kde byli v tu chvíli tři lvi!

Server Mail Online přinesl informaci o tom, že se Justo rozhodl pro šílený čin zcela vědomě. Muž, který vedl 13 let sbor policie, přišel na začátku tohoto roku o opatrovnictví syna, také se rozvedl a zemřela mu matka. Po těchto náročných událostech, které se staly během krátké doby, šel na několikaměsíční dovolenou.

Během té se z něj stal zapálený nacista, který byl minulý měsíc zatčen v Barceloně za to, že poškozoval vlajky hákovými kříži. Kromě nacisty se z něj měl stát bezdomovec, který přespával v lese a k přátelům se chodil jednou za čas umýt a oholit.

Z videa je evidentní, že Justo se v zoologické zahradě snažil jednoho lva dráždit a následně se neudržel a spadl do jeho výběhu. O podobném případu vás ostatně neinformujeme poprvé. Tentokrát ale hlavní aktér přežil i přes to, že ve výběhu byli lvi tři.

Bláznivý muž byl zachráněn po třiceti minutách a byl převezen do nemocnice, kde leží s těžkými zraněními na jednotce intenzivní péče.

Zatím není jasné, zda bylo mužovým cílem ve výběhu zemřít, nebo jestli se jednalo o nešťastnou náhodu.