Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Bývalá svůdnice Messiho je olympijskou bohyní: Podívejte se, co sexy tělo Suzy Cortez nabízí!

Suzy Cortez je prostě bohyně.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Miss Bumbum neboli Suzi Cortez, to je nová bohyně nadcházejících olympijských her v Riu. Dívka, která má zkušenosti s Playboyem, v minulosti zkoušela sbalit slavného Messiho a zničit jeho současný vztah! Nyní byla jmenována jako bohyně OH v Riu!

Sportovní fanoušci po ní touží, ovšem přítelkyně fotbalistů na ni mají pifku. Suzy Cortez je totiž pořádná svůdnice. Všichni si ji určitě velmi dobře pamatujeme z kauzy kolem Lionela Messiho. Brazilská kočička se ho totiž snažila přes sociální sítě sbalit. Nebezpečí cítila i současná přítelkyně Argentince Antonelle Roccuzzo, která dokonce svému milému nakázala, aby si ji na Instagramu zablokoval. Ten poslušně učinil.

Ono se není čemu divit. Brazilka totiž své sympatie k barcelonskému útočníkovi dávala najevo dost svérázným způsobem. Na Instagram sázela jednu sexy fotku za druhou, samozřejmě v dresu svého vysněného prince. Hodně dráždila i Gerarda Piquého.

Popularita Suzy ale stoupá i nadále. Prestižní časopis Playboy ji totiž vyhlásil za bohyni olympijských her v Riu. Tak uvidíme, zda to pro změnu nezkusí na nějakou atletickou hvězdu, když u fotbalistů moc neuspěla…

Související články

Další články