Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Bývalá supermodelka Pavlína Pořízková neuhlídala rozkrok! Na křtu knihy byla okouzlující!

Bývalá supermodelka Pavlína Pořízková neuhlídala rozkrok! Na křtu knihy byla okouzlující!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie

První česká supermodelka Pavlína Pořízková (49) se po dlouhé době vrátila do Česka, aby pokřtila knihu o svém životním příběhu, kterou napsala spisovatelka Martina Formanová. Necelá padesátka není na bývalé modelce vůbec vidět a dokonce si dovolila neuhlídat rozkrok.

Energická Pavlína se po čtyřiceti letech setkala na křtu společně s matkou i otcem, kterého neviděla šestnáct let. "Náš vztah opadnul, když jsem se v patnácti stala modelkou a odjela do Paříže. Nějak jsme si nerozuměli. Nebylo to kvůli rozvodu rodičů, spíš jako táta a dcera jsme se trochu minuli. Mám ale z něho hodně věcí, kterých si vážím," přiznala Pavlína pro deník Blesk.

Pavlína pro tuto příležitost zvolila modré pouzdrové šaty, ve kterých byla okouzlující, ale nepodařilo se jí ohlídat rozkrok. Ukázala nám tak své bělostné kalhotky. Máme radost.

Kniha s názvem Případ Pavlína popisuje celý životní příběh první české supermodelky. Tříletou Pavlínu tehdy opustili rodiče, když emigrovali do Švédska v roce 1968. Nechali ji u babičky a pak se pro ni chtěli vrátit, to už ovšem nešlo. Odstartovali tak krutý boj o dceru s vládními orgány, který nakonec vyústil v rozbití manželství a přestěhování Pavlíny do Švédska o šest let později.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy