Nezkrotný lev salónů a milovník žen Leo Beránek (26) opět zaprovokoval! Tentokrát však nemočil na ulici ani nehraje v lechtivém filmu, a dokonce ani nikoho nepřizabil na ulici. Tentokrát se jako pyšný páv pochlubil svojí ženou Connie Hozak Beránkovou, která dřív byla spíš známá jako pornohvězda.

Nicméně i po porodu krásné dcerky Violette má tahle holka super figuru! Skoro jakoby ani nikdy neprošla obdobím, kdy nakynula a nabrala patnáct kilo, jen to švihlo. Leo svoji ženu tak moc obdivuje. Takový úbytek váhy se zkrátka musí zvěčnit na památku… Je vám určitě už teď jasné, že to nebude zrovna cudná fotečka matky Terezy v akci.

„Žádná žena na světě mě nepřitahuje tak jako ta moje. Sexy!“ přesně takhle se Leo rozplývá nad svojí ženuškou, která na fotce nezapomněla příkladně roztáhnout nohy…

Ale abychom z rodinky Beránků nedělali jen nějaké nadržené králíky v kleci! Musíme uznat, že o dcerku Violette se příkladně starají a berou ji všemožně na výlety a věnují se jí na 100 %. Dá se říct, že přírůstek do rodiny mladý pár tak trochu zkrotil. Nebo jim alespoň na nějaký ten čas ubral na síle… Uvidíme, s čím tento pár přijde příště.