Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Bývalá PORNOSTAR Connie Beránková kašle na diety! Svůj obří zadek si hýčká!

Connie umí provokovat i jako matka.
Zdroj: instagram
+ Dalších 38 fotografií
Jedna z nejvíc sexy milfek Connie Beránková konečně ukázala své pozadí v celé své kráse. Zadek Andrey Verešové to sice není, ale i tak je to solidní masíčko...

Manželka kontroverzního rappera Lea Beránka (26) se opět ukázala v celé své kráse. I když se poslední měsíce stále psalo o tom, jak po porodu dcerky Violetty nakynula, vše naznačuje tomu, že se s tím vnadná brunetka už vyrovnala.

Vypadá to, že Connie Beránková plně využila trendu prdelatých sester Kardashianových a své obří pozadí si patřičně hýčká. A tak si sem a tam dá svíčkovou se šesti a nebo velkou porci hranolků s tatarkou. Už dávno je trend mini zadku Carrie Bradshow ze Sexu ve městě minulostí, dnešní doba přeje kyprým tvarům.

A jak na novou formu své ženy reaguje manžel Leo Beránek? Ten si doslova užívá každého doteku a mazlení, jež si se svojí ženou užívá. Connie sice dřív byla štíhlé děvče s vypracovanou postavou, a dnes je celá tak trochu oteklá... nicméně to nevadí ani jejím fanouškům, kteří si ji ještě vybavují z filmů pro dospělé.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy