Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Bývalá PORNOSTAR Connie Beránková kašle na diety! Svůj obří zadek si hýčká!

Connie umí provokovat i jako matka.
Zdroj: instagram
+ Dalších 38 fotografií
Jedna z nejvíc sexy milfek Connie Beránková konečně ukázala své pozadí v celé své kráse. Zadek Andrey Verešové to sice není, ale i tak je to solidní masíčko...

Manželka kontroverzního rappera Lea Beránka (26) se opět ukázala v celé své kráse. I když se poslední měsíce stále psalo o tom, jak po porodu dcerky Violetty nakynula, vše naznačuje tomu, že se s tím vnadná brunetka už vyrovnala.

Vypadá to, že Connie Beránková plně využila trendu prdelatých sester Kardashianových a své obří pozadí si patřičně hýčká. A tak si sem a tam dá svíčkovou se šesti a nebo velkou porci hranolků s tatarkou. Už dávno je trend mini zadku Carrie Bradshow ze Sexu ve městě minulostí, dnešní doba přeje kyprým tvarům.

A jak na novou formu své ženy reaguje manžel Leo Beránek? Ten si doslova užívá každého doteku a mazlení, jež si se svojí ženou užívá. Connie sice dřív byla štíhlé děvče s vypracovanou postavou, a dnes je celá tak trochu oteklá… nicméně to nevadí ani jejím fanouškům, kteří si ji ještě vybavují z filmů pro dospělé.

Související články

Další články