Komerční stanice TV Nova se konečně rozhodla, že angažuje na obrazovku pořádnou kost. Lucie Boryhová už se po celé dekádě strávené v televizi okoukala, a tak vedení sáhlo po někom šťavnatém, na koho se bude hodně dobře koukat.

A konečně se jim to povedlo. Od středy 20. března bude diváky televize s počasím seznamovat kráska Petra Svoboda (30). Moderování v televizi je pro ni sice úplnou novinkou, ale diváci jistě nějaké to začátečnické přeřeknutí Petře odpustí.

O Petře jsme se dozvěděli, že má bakalářský titul z Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů v Praze. Od roku 1998 působila v redakcích několika magazínů a téměř dva roky strávila pracovně ve Spojených arabských emirátech (to nás ještě bude hodně zajímat). A samozřejmě teď to nejlepší – Petra se v roce 2008 stala Playmate časopisu Playboy, kde se dva roky poté objevila také v exkluzivním pictorialu.

Poslední tři roky se bývalá modelka věnovala zejména rodině. „V soukromém životě je mým sluníčkem jednoznačně dvouletá dcera Ráchel. S manželem jsme však bohužel v rozvodovém řízení, máme ale dobré vztahy,“ prozradila.

A my v redakci eXtra.cz se už teď zamýšlíme, jakého nového partnera bychom jí doporučili, aby se o ní psalo co nejvíce.