Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Bývalá Miss ukazuje bříško před jídlem a po něm: Najedená vypadá jak v šestém měsíci!

Ne vždycky vypadáme perfektně.
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Od pořízení těchto dvou fotek uběhlo pouze několik hodin. Bývalá irská královna krásy Tiffany Brien chtěla zvednout sebevědomí všem dívkám a dokázat jim, že nikdo není perfektní. A hlavně připomenout, že se nikdy nemá věřit sociálním sítím.

Také máte depky z toho, že v médiích a na sociálních sítích jsou všichni ti krásní hubení lidé, co se chlubí šampaňským, drahými dovolenými a perfektní postavou v plavkách? Tak teď vám bude veseleji.

Tiffany Brien se jako jedna z mála odvážila ukázat, co se děje s jejím tělem, když nemá svůj den. Její bříško vypadá jak v šestém měsíci těhotenství, ale ona je ve skutečnosti jenom přejedená a strašně nafouknutá.

„Svět není takový, jaký ho vidíme na sociálních sítích. Chtěla jsem se s vámi podělit o den, kdy mi nebylo moc dobře, a ukázat, že nikdo není dokonalý. Nebojte se, holky, stává se to každé z nás! Je to součást toho být ženou. Nedostatek spánku, hormony, alergie na jídlo. A jako výsledek máte toto,“ napsala k fotce dívka, která se momentálně živí jako modelka a fitness poradkyně.

Tisíce holek jí teď děkují, protože vědí, že v tom nejsou samy. I bývalé královny krásy můžou mít (byť jenom na pár hodin) pěkné panděro a nic s tím nemůžou udělat.

Tiffany se ráno probudila s plochým břichem, ale ví, že se to může kdykoliv změnit.

Související články

Další články