Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Být s ním, či nebýt? To je, oč tu běží: 5 výhod vztahu s cizincem

Zdroj: facebook.com

Zakoukaní do ženy či muže z jiné země? Bojíte se, že to nemůže klapnout? Jiná mentalita, jazyková bariéra, vztah na dálku? Neházejte flintu do žita, existuje spousta spokojených párů!

1. Jazyková bariéra

Ano, je to v podstatě i výhoda. Kolikrát vám z úst vypadne něco, co jste si nestihli předtím rozmyslet? Teď, když musíte větu vyplodit v cizí řeči, si ji logicky také promyslíte. Tím předcházíte zbytečným nedorozuměním a konfliktům. Super.

2. Jazyk podruhé

Procvičujete cizí řeč a je to daleko efektivnější než studium jazyka v nějakém kurzu nebo ve škole.

3. Něco nového

Pokud rádi poznáváte nové věci, je pro vás vztah s cizincem přínosem. Určitě se rádi dozvíte něco o cizích kulturách, zvycích, sexu... a tak :).

4. Výlety

Pravděpodobně se časem vydáte do jeho či její rodné země. A nebudete se muset starat o to, kde budete spát a co budete jíst. Nemluvě o tom, že existuje možnost se do tamních končin přestěhovat. Změna je život.

5. Perspektivní potomci

Pokud spolu něco zplodíte, pravděpodobně to bude slušně vybavené, jak co se týče imunitního systému (křížením ras se zdokonaluje imunita potomků), tak i co se týče jazykové vybavenosti. Vaše ratolest si prostě z vás vezme to nejlepší.

Související články

Další články