Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Bylo mi blbě a na velké penisy jsem neměla náladu ani sílu! Lady Dee měla zlý týden

+ Dalších 57 fotografií
Ahojky, moji pornomilovníci! Tak se vám tu opět ozývám, protože mám pro vás zase nějaké novinky. Už nejsem teenka. Tak co bude dál?

Jak určitě víte, tak 25. ledna jsem měla narozeniny. Je mi 20 let. Takže už nejsem teenka, ale ve filmech pro dospělé si ještě nějakou tu dobu na teenku hrát budu. Jen mi zakázali plastiky. To se nebojte, že ze mě bude nějaká bakelitová rašple. Na to je čas. To si nechám až na důchod, až to všechno bude viset.

Narozeniny jsem ještě úplně neoslavila, jelikož jsem měla pořádnou chřipku. Takže jsem byla doma zalezlá v posteli a pila čaj a jedla prášky.

Jenže nyní už jsem zdravá, skoro. Takže mě nic nezastaví a uspořádám pořádný mejdan! Sice o něco později, ale uspořádám.

A víte hlavně, co ještě? Konečně půjdu do fitka. Opravdu když jsem onemocněla, tak jsem byla hrozně naštvaná, že nemůžu do fitka. Takže konečně spolu s mým trenérem Nicolasem půjdeme ladit moje tělo do top formy! A ještě jedna věc mě naštvala, když jsem měla chřipku. Nemohla jsem jít do práce a kouřit ta velká péra. Já byla úplná chudinka, nemohla jsem prostě vůbec nic.

Ale nyní už je hej a super je, že poletím na pár dnů do Barcelony. Už se moc těším. Sice tam není žádný velký teplo, ale pořád lepší než tady v Česku.

Nebojte se, zase dám fotky na Instagram a Facebook, takže mě můžete sledovat.

Tak se mějte a užívejte svůj den. Vaše Lady Dee!

Související články

Další články