Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Byli jsme v Discolandu Sylvie! 5 nejzajímavějších bodů z party propuštěného trestance Ivana Jonáka!

Zdroj: archiv extra.cz
+ Další 4 fotografie

Tak řečený "mafián bez mafie" Ivan Jonák si odseděl svých osmnáct let v chládku a poté, co koncem dubna vyšel opět na svobodu, o sobě dává pravidelně hlasitě vědět Buď se projíždí v kabrioletu po Václaváku, nebo oživuje zašlou slávu devadesátých let ve svém dříve legendárním podniku s názvem Discoland Sylvie Ten měl o víkendu takzvanou "reunion" party, ze které nyní vybíráme pět bodů "k oddychu i zamyšlení".

1) Asi největší pozdvižení na akci vzbudila ostnatá podprsenka vystupující striptérky a zpěvačky Nikol Vanilla, která prý v poslední době ztloustla, ale na Ivanovu party zase zázračně zhubla.

2) Záchody i šatna byly stále v takovém stavu, v jakém je kdysi jejich majitel zanechal, než byl na dlouhých osmnáct let zavřen do lochu.

3) Předák celé sešlosti dostal od svých příznivců obrovský čokoládový dort na počest toho, že se mu podařilo dát dohromady tým ochotných a obětavých brigádníků, kteří do Discolandu sehnali ubrusy, vytřeli podlahu a dali na stůl vázy s karafiáty.

4) Skupina Ivanových obětavých brigádníků je k nahlédnutí ve fotogalerii níže. Jsou to lidé, kteří hořeli nadšením pro svou práci, což se v dnešní době vidí jen málokdy!

5) Z celebrit na akci dorazil pouze Robert Rosenberg, pozvána však prý byla i lidumilka Tereza Maxová, která kupodivu zůstala ten večer doma.

Související články

Další články