Když byl Jamie ještě žena, nebyl žádná mužatka, ale krásná a jemná blondýnka. Osmnáct let ze sebe Jamie dělal někoho, kým nebyl, až toho jednou měl jednoduše dost.

„Nesuďte knihu podle jejího obalu. Sdílím tuhle fotku, protože chci poukázat na to, že ne každý transgender musí nutně vykazovat patrné známky, že je transsexuál,“ "napsal na svém Instagramu"https://w­ww.instagram.com/tbo­y61915/?hl=en.

Jamiemu totiž lidé nevěřil, že se uvnitř cítí být mužem právě proto, že působil jako žena každým coulem. Jamie dále sdílel svůj příběh o tom, že sváděl sám se sebou každodenní boj, aby uspokojil své okolí a aby jeho rodina byla šťastná. Bohužel právě jeho nejbližší ho kvůli jeho proměně zavrhli.

„Chybí mi moje rodina, samozřejmě, chybí mi, že nejsou součástí mého života, ale řeknu vám, co mi nechybí. Nechybí mi usínat každý večer s pocitem, že předstírám, že jsem někdo jiný. Nechybí mi to, že jsem musel čekat, až všichni odejdou, abych se mohl obléknout jako muž a cítit se konečně svůj. Nechybí mi to, že jsem se musel schovávat,“ vysvětluje dál.

Jamie se živí jako úspěšný hudebník a zároveň šíří osvětu o transgender komunitě. Snaží se pomáhat lidem jako je on sám a nesmíme opomenou zmínit fakt, že nejen, že byl krásnou ženou, ale dnes je i zatraceně sexy chlapem.