Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Buřtík ovládl Slovenskou Miss, ale Češi s finalistkami krásy zacházejí jako s PRODEJNÝM MASEM! Co je horší?

Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
Ve Slovenské Miss se předvedla dívka, která má do útlé slečinky, kterou si představujeme jako finalistku soutěže krásy hodně daleko. Reakce na její váhu jsou mnohdy hodně přes čáru a většinou se do jejích špeků pouští Češi, kteří by měli držet ústa, protože co se týče České Miss, je to jedna velká ostuda.

V sobotu večer Slovensko vybíralo svou královnu krásy. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, protože rok co rok se tato soutěž odehrává i u nás. Nebývalý rozruch však způsobila finalistka Dominika Dávidová, a to svými kyprými proporcemi.

Všichni přítomni si stihli všimnout, že Dominika rozhodně neoplývá výstavní postavičkou, kterou by měla finalistka Miss podle různých regulí mít. Okamžitě se kolem této dívky strhla příšerná mela Jedni tvrdí, že Dominika se svou téměř obézní postavou nemá co v Miss pohledávat a druzí jí drží pěsti a jsou na ni pyšní, protože dle jejich slov je toto revoluce v kráse.

Obzvlášť Češi umí být pěkně zlí a v diskuzích to dávají třiadvacetileté plus size modelce pěkně sežrat. Ale právě Češi by si měli uvědomit, že je mnohem lepší vzbudit pozornost neobvyklou, i když kypřejší finalistkou v soutěži než tím, že Česká Miss již dosáhla naprostého dna.

Nutno podotknout, že Slováci tímto pokusem nic nezkazí. Je mnohem důstojnější ozvláštnit soutěž dívkou větších rozměrů, než nahnat finalistky jako stádo krav do metra a dělat jim nějaký ubohý kurz přežití jako dětem na letním táboře v roce 1994.

Slovenská Miss stále srší noblesou a vtipem. Dominika Dávidová sice nezvítězila, ale teď je jenom na ní, jak se svou dočasnou popularitou naloží. Buď na sobě zamaká a bude modelkou větších, ale za to pevných rozměrů, nebo zůstane zapomenuta.

Každopádně kdyby místo nesmyslů, které vymýšlejí při láhvi vína Eva Čerešňáková a Martin Ditmar se tvůrci inspirovali u našich sousedů, tak by se sponzoři České Miss nebáli jako čert kříže!

Související články

Další články