Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Buldozer Farna rezignoval: Už je tlustší než přítel! Zaútočí na rekordní Halinu ještě v této sezoně?

Ewa rezignovala a nikdo neví, kde se to zastaví.
Zdroj: profimedia.cz, herminapress.cz
+ Další fotografie

V Česku mimořádně oblíbená sošná zpěvačka polské národnosti Ewa Farna (20) definitivně rezignovala na boj s nadváhou.

Dlouho tvrdila, že má poznámky posměváčků na salámu, pak uznala, že už to začíná přehánět jak s jídlem, tak kouzelnými podprsenkami z dovozu, aby nakonec, jen co klofla perspektivního chlapce, který má rád baculky, vzdala veškeré snahy něco se sebou udělat.

„…možná, že mě teď lidé litují, že jsem malinká a tlustá holčička,“ nechala se slyšet v talkshow na TV Barrandov jen pár týdnů poté, co hlásala do světa, že začala držet dietu, a dodala, že si „novináři našli, že nemá dvacet kilo i s postelí“.

Jenomže pod články v médiích, která se zděsila po zpěvaččině vystoupení na Andělech, značně ubývá názorů, že „Ewa je krásná holka, která má vše, jak má být“, a do redakcí skoro přestaly chodit rozhořčené dopisy rodičů, kterým vadilo, že podobné názory vedou k poruchám příjmu potravy u dívek, které se holt narodily do období kultu těla a chtějí být superštíhlé.

Přitom Ewě by stačila dieta a trochu cvičení a šla by pryč jak madla lásky, tak její zadeček a hromada tuků na bocích i jinde. Ale ona se mezitím cpe po nocích a pro své proporce, které už zaujaly mezinárodní tisk a brzy ohrozí legendu otylosti Halinu Pawlowskou, už má zase hromadu výmluv: „Vždycky budu mít velká stehna, protože jsem jako malá jezdila závodně na lyžích,“ nechala se nedávno slyšet a jako nádavek si zalhala do kapsy, že se „cítí šťastná, tak proč by měla hubnout“, což je taky pravda, tak jen doufáme, že se brzy, až se nevejde ve Varšavě do výtahu, nezačne cítit nešťastnou i s klukem po boku.

Související články

Další články