Kontroverzní rodinka Beránků o sobě opět dává vědět. Tentokrát se však nejedná o nějaký ten skandál ze strany Leo Beránka (27), jako tomu bylo v minulosti. Močení na ulici, mlácení náhodných osob a další průšvihy, to už má tenhle kluk dávno za sebou. Dneska je to hrdý táta od rodiny, který si svoji paní Connie Beránkovou náležitě hýčká.

Aby bývalá herečka erotických filmů neztratila krok a svému muži nezevšedněla, vymyslela si jistou změnu. Pokud si myslíte, že konečně začala cvičit a je zpět ve své původní podobě, tak se mýlíte. Connie si totiž jen vymyslela změnu svého účesu.

Z dřívější černovlasé krásky se tak postupně stává dlouhovlasá blondýna. Lea to evidentně rajcuje, protože svoji ženu chválí, kudy jen chodí. V čem se ale Connie doteď nezměnila je styl, kterým se dokáže nafotit na své sociální sítě. Těmi umí doslova klamat. Bujný dekolt, štíhlý pas… člověk si říká, jaká je z ní určitě vyzáblina. Ale pak vezme do ruky foťák Leo a celý trik je odhalen.

“S moji vílou, na pozdním obědu…” pěl ódy na svoji ženu Leo.

Connie má i nadále oteklou tvář a ani nový účes jí k dokonalosti nedopomohl. Ale co, její ňadra jsou tak dokonalá a rajcovní, že se jí skoro žádný muž do tváře ani nepodívá.