Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Bujarý večírek na vysoké škole skončil smrtí studenta (†20): Mezi jeho spolužáky se začala šířit děsivá SMS

Škoda mladého života!
Všichni moc dobře víme, jak to chodí na vysokých školách. Najednou se ocitnete bez rodičů a dohledu a můžete si prakticky dělat co chcete. Říká se, že léta na vysoké jsou ta nejlepší. Kromě učení patří k tomuhle životu i pořádné párty. Jedna taková na univerzitě v britském Newcastle skončila tragédií. Student Ed Farmer (†20) přišel za záhadných okolností o život. Po jeho smrti se začala mezi jeho spolužáky šířit SMS, ze které děsí.

Ed Farmer měl dvacet let a celý život před sebou. Dostal se na britskou univerzitu a měla začít jeho nejlepší léta života. Jak už to u vysokoškoláků bývá, tak Ed společně se svými kamarády uspořádali pořádnou párty.

Samozřejmě, že alkohol tekl proudem a všichni se bavili. Bohužel tenhle večírek skončil obrovskou tragédií. Kolem šesté hodiny ranní dovezli přátelé Eda do nemocnice, kde mladý chlapec zemřel. Policie absolutně netuší, co se mohlo na párty stát.

Server The Sun píše o tom, že po tragédii se mezi studenty, kteří byli na párty začala šířit děsivá SMS. „Zatloukat, zatloukat, zatloukat,“ stojí ve zprávě. Na celé párty mělo být zhruba třicet studentů prvního ročníku.

Rodiče nedokážou pochopit, co se stalo. Policie je prozatím bezradná. Jeho spolužákům se holt daří zatím vše zatloukat, jak stojí ve zprávě.

Související články

Další články