Juliann Nicole poznala Tonyho na benzinové pumpě. Prý se jí nejdřív vůbec nelíbil, ale pak se dali dohromady. Těžko říct, jestli se jí nelíbil do té chvíle, než zjistila, že má tenhle muž vlastní tryskáč, jachtu, sídlo v LA a je to jeden z nejznámějších a nejúspěšnějších klubových manažerů.

Tony pomáhá rozjíždět nové podniky a na jaký bar sáhne, ten se mění ve zlato. A tenhle job se mu opravdu vyplácí. Také se snaží držet image drsného a chladného chlápka. Na Instagramu má přes milion sledujících a usiluje o víc. Jenomže přes 30 tisíc fanoušků mu ubylo hned poté, co oznámil svoje zasnoubení s Juliann. On ale tvrdí, že se nebude držet zpátky, a jeho životní styl plný večírků a prsatých holek zůstává.

A jak na to reaguje Juliann? V jednu chvíli tvrdí, že ji miluje, ale jenom pár minut předtím se mu na stole válela holka s vyšpuleným zadečkem. „Tony je skvělý a milý chlap. Má srdce ze zlata a 100% mu věřím,“ říká jeho nastávající. Prý ji přátelé od vztahu odrazovali a naštvané ženy jí píšou dodnes. Jak s někým takovým může vůbec být?

Jenomže Juliann tvrdí, že je to všechno jenom hra na image. I když to na fotkách vypadá hodně divoce, on by prý nic neudělal za jejími zády. „Měli jsme předtím plno rozchodů a hádek, dneska už ale vydržím víc než průměrná ženská,“ tvrdí Juliann.

Podle ní jsou tedy takové fotky jedna velká pozérská hra a ona má doma miláčka. No podívejte se na fotky a posuďte sami, jestli to už není přes čáru.