Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Budete závidět: Mladík pracuje jako tester toboganů

Seb Smith: "Cítím se jako v sedmém nebi!"
Zdroj: profimedia.cz

Testování vodních skluzavek. Kdo z vás by o tuhle úžasnou práci neměl zájem? Vybraným šťastlivcem se nakonec stal dvaadvacetiletý Seb Smith, kterému se podařilo zvítězit v konkurenci dvou tisíc uchazečů z celé Velké Británie. Nadcházející půlrok tak stráví cestováním a ježděním na toboganech.

Seb postupně navštíví celkem dvacet akvaparků ve vyhlášených turistických letoviscích. Podívá se například do Egypta, Turecka, na Jamajku či na Mallorku. Šťastný student popsal svou brigádu v cestovní kanceláři First Choice jako "splněný sen". Do poslední chvíle prý nevěřil tomu, že by mohl tento výjimečný kontrakt získat.

"Jsem z toho v sedmém nebi. Čeká mě léto plné adrenalinu a nezapomenutelných zážitků. Nemůžu se dočkat, až konečně začnu pracovat a budu s rekreanty sdílet své zkušenosti a poznatky prostřednictvím sociálních sítí," řekl Seb.

Nejenže mu jeho zaměstnavatel proplatí veškeré cestovní náklady, ale navíc za své služby dostane finanční odměnu ve výši 600 000 Kč (což odpovídá měsíčnímu příjmu 100 000 Kč). A aby toho nebylo málo, po vší té "náročné dřině" si bude moct odpočinout na sedmidenní all inclusive dovolené pro dvě osoby.

Související články

Další články