Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Budete žasnout nad novým hitem internetu: Takhle by vypadalo 10 ženských idolů a sexuálních ikon s očima herce Stevea Buscemiho!

Budete žasnout nad novým hitem internetu: Takhle by vypadalo 10 ženských idolů a sexuálních ikon s očima herce Stevea Buscemiho!
Zdroj: koláž archiv
+ Dalších 7 fotografií

Bývalý hasič a současný herec Steve Buscemi je Američan, kterého zná celý svět nejen díky jeho kumštýřskému umění, ale právě i kvůli charakteristickým rysům tváře, jimiž dává každé své filmové postavě život a nezapomenutelný ráz.

Jak to ale dopadne, když se Steveovy vykulené oči aplikují na tvářičky sexy hereček, zpěvaček, případně britské královské manželky? Dámy se ihned stanou rovněž pamětihodnými, ale tak nějak asi trochu jinak, než by samy chtěly. Buscemiho dobrácké a laskavé oči totiž udělají s provařenými ksichtíky neskutečnou proměnu, které bychom se nadáli snad jen v šíleném snu photoshopového míga.

Srdcař Donny z Big Lebowského nebo gramodeskový maniak Seymour z Přízračného světa ve svých ženských verzích nevypadá vždy úplně vábně, ale pokaždé přinejmenším zajímavě. Výsledky těch nejzdařilejších proměn zkoukněte v naší fotogalerii!

Související články

Další články