Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Budete se divit: Tohle je 7 nejdivnějších požadavků celebrit

Britney Spears
Zdroj: Facebook.com
+ Další 3 fotografie

Díky tomu, že jsou slavné, mají světové celebrity možnost mít ta nejroztodivnější přání. Platí přímá úměra, čím větší hvězda, tím nepochopitelnější požadavky. My vám přinášíme přesně sedm těch, jež působí nejvíc ujetě.

Slavná popová diva Beyoncé (31) touží mít na svých vystoupeních připravené ručně vyřezávané koule, údajně na chlazení krku.

Barbadoská kráska Rihanna (25) zase musí mít šatnu vybavenou svíčkami a květinami, aby cítila romantickou atmosféru. Kromě jiného si nechává nábytek krýt modrým šifonem.

Lady Gaga (27) zase toužila mít v šatně umělou pannu s růžovým ochlupením. Ptáte se proč? Nemáme ponětí…

Britney Spears (31) nevstoupí do šatny, v níž není připravena zarámovaná fotografie princezny Diany, cheesburgery z McDonald's bez housky a kupa fíků.

Dědička milionového impéria Paris Hilton (32) se neobejde bez čerstvých humrů a láhve vodky.

Když rebelka Lindsay Lohan (27) natáčela jednu nahou filmovou scénu, požadovala, aby se její tým svlékl společně s ní, protože nic nedělá tak dobrou sexuální scénu jako to, když se stmelí celý tým.

Protože si zpěvačka Mariah Carey (44) oblíbila žvýkačky, vyžaduje na ně speciální odkladač. Navíc ji uklidňují zvířata, a proto musí být v její šatně alespoň jedno kotě a štěně.

Související články

Další články