Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Brutální video: Dívky žárlily na svou spolužačku ze školy! Mučily ji čtyři hodiny a donutily vykopat vlastní hrob!

Opravdu brutální způsob šikany se udál v Brazílii. Skupinka dívek žárlila na svou spolužačku, a tak se na ni domluvily. Nalákaly ji do zadní části domu a tam ji poté tloukly. Nebohou dívku donutily, aby si vykopala mělký hrob. Poté ji bily dřevěnou tyčí, také mačetou do hlavy a těla. Tenhle horor musela dívka snášet celé čtyři hodiny. Vše si přitom natáčely na kameru.

Skupinka dívek ve věku 13 až 16 let se domluvila, že se své čtrnáctileté spolužačce pekelně pomstí. Dívky totiž žárlily, protože jejich kamarádka si dovolila poprosit přítele jedné z nich, aby jí pomohl s přípravou oslavy jejích patnáctých narozenin. Jak málo někdy stačí k dětské brutalitě.

Napadená dívka popisuje celý incident od začátku do konce. Nejdříve svou kamarádku nalákaly do zadní části domu na zahradu. Když dívka bez jakéhokoliv podezření přišla na místo, praštily ji do hlavy, svázaly ruce a ukázaly, kde ji pohřbí.

Poté dívku svázanou a bezbrannou tloukly vším, co měly po ruce. Zejména dřevěnou tyčí a mačetou. Tohle naprosté peklo trvalo téměř čtyři hodiny. Šikanovaná dívka si byla téměř jistá, že zemře.

Dívce, která byla celá od krve a zmlácená, se nakonec podařilo uniknout a našla pomoc u místních obyvatel. Její kamarádky hyeny jsou momentálně obviněny z mučení, pokusu o zabití a čekají na soud.

Související články

Další články