Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Brutální VIDEO: Dívka chtěla prodat své panenství za iPhone. Stalo se ale něco odporného, na co do konce života nezapomene

Brutální VIDEO: Dívka chtěla prodat své panenství za iPhone. Stalo se ale něco odporného, na co do konce života nezapomene
Zdroj: youtube.com
Mladé holky bývají hloupé a za vidinou dosažení vysněné věci jsou schopny udělat cokoliv. Případ sedmnáctileté dívky by měl být výstrahou pro ostatní puberťačky. Číňanka Xiao Chenová se rozhodla, že prodá své panenství za iPhone. Strašně jí totiž vadilo, že všechny kamarádky kolem ní ho už mají a jen ona ne. Jenomže na to, co se stalo, nejspíše nezapomene do konce života.

Sedmnáctiletá Číňanka Xiao Chenová neměla dostatek financí, aby si mohla koupit novy iPhone8. A tak se rozhodla, že na jednom internetovém fóru zveřejní nabídku prodání svého panenství právě za vysněný telefon.

Nejspíše si neuvědomila, co by se skutečně mohlo stát. Její nabídky se chytla youtuberka Nana Henyingová, která dala hloupé dívce pořádnou lekci. Youtuberka se s Xiao setkala a vysvětlila jí všechny podmínky, snažila se to ještě nerozvážné dívce rozmluvit, ale ta si nedala říct, píše portál Mirror.

Bloggerka a youtuberka Nana Henyingová se zaměřuje zejména na odhalování nevhodného společenského chování. "Všechno, co musím dělat, je jen ležet, ne? Každý dostaneme, co chceme. Už jsem to celé pořádně promyslela," byla přesvědčena o svém dokonalém plánu Xiao.

Sedmnáctiletá dívka tedy přijde na smluvený pokoj a tam ji čeká muž, který Xiao předá telefon. Pak se ale celá situace hodně zvrtne. Do místnosti přichází další tři chlapi, kteří si chtějí také užít. S tím drobná dívka už nepočítala.

Všichni čtyři se na ni vrhají a chtějí si zadovádět. Povalí dívku na postel a snaží se ji znásilnit. V tom přijde do pokoje youtuberka Nana a drsně Xiao setře slovy "tak co, teď už se bojíš?"

Muži se zvednou a odejdou společně s kamerou z místnosti a Nana se snaží mladé dívce vysvětlit, že tohle by se klidně mohlo stát i normálně a upozornit tak veřejnost na tento problém.

Související články

Další články