Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Brutální útok na krásnou Hermionu: Strkala do sebe „kouzelnou hůlku!“ DRSNÉ FOTKY UVNITŘ!

Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
Co bude dál? Sex tape? Někdo v posledních dnech tvrdě útočí na Emmu Watson! Nejdříve uniklé fotky ze zkoušky plavek, poté video z vany a teď tohle! Na internetu se totiž objevilo video, na kterém má Hermiona masturbovat!

Je to opravdu ona? Na videu je vidět štíhlá dívka, která má jednu nohu opřenou a druhou stojí na zemi. Na sobě má sexy botičky, v ruce svírá vibrátor, který si pod různými úhly strká dovnitř.

Pro obyčejnou masturbaci je hodně krkolomná a nepohodlná poloha, takže je znát, že video má být pro někoho určeno. Natočila ho Emma Watson pro svého přítele, nebo se jedná o něčí snahu mladou herečku ztrapnit na internetu?

Zatím spatřily světlo světa její fotky ze zkoušky plavek. Emma i její právníci dosvědčili, že tyto snímky jsou pravé. Pak se objevilo video z vany, tam sice není vidět Emmin obličej, ale existují důkazy, že se jedná o ni. Ty najdete ZDE.

Je tohle promyšlený tah, jak ještě více propagovat její film Kráska a zvíře, a jedná se o podvrh, nebo se hacker dostal do jejího mobilu a postupně odhaluje její tajemství? Nebylo by to poprvé, kdy se něco takového stalo.

Nemůžeme vám sem dát celé video, ale vzhledem k tomu, že ho na Googlu našel i náš šéfredaktor, si ho bez problémů dohledá i průměrný uživatel internetu. Tak vzhůru do toho a pak nám do komentářů napište, co si o pravdivosti nahrávky myslíte vy!

Související články

Další články