Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Brutální útok na boxera Horáčka na party Sámera Issy: Muž, který na něj vytáhl zbraň, je nebezpečný vrah!

V klubu, kde měl party Sámer Issa, došlo v prosinci loňského roku
k vážnému napadení.
Zdroj: Policie ČR, archiv

Loni v prosinci došlo v pražském baru CoCo k brutálnímu útoku, který odnesl boxer Petr Horáček těžkými zraněními. V tu samou dobu se dole v klubu konal křest diáře Sámera Issy. Partička kosovských Albánců, která na místo přijela černým Porsche Cayenne, tam zaútočila na skupinku Čechů. Policie jako hlavního útočníka označila Flamura Azemiho, který Horáčka za pomocí teleskopického obušku a nože zranil. Tomu hrozí za trestný čin pokusu o vraždu až osmnáct let vězení.

Jeho komplic Fatmir Azemi přitom ohrožoval návštěvníky klubu pistolí. Tomu v případě odsouzení hrozí až dvanáctiletý trest odnětí svobody, a to z toho důvodu, že byl za trestný čin vraždy již v minulosti odsouzen. Konkrétně se jedná o případ zastřelení muže v roce 1999 při demonstraci v Praze za mír v Kosovu. Čtvrtého útočníka, který je nezletilý, kriminalisté již zadrželi a ten je stíhán vazebně.

Příbuzný podezřelého Flamura Azemi, Valon Azemi je odsouzený k deseti letům odnětí svobody v nepřítomnosti za vraždu, která se stala v únoru 2007 před jedním z klubů v Praze 7. Po tomto policisté také neustále pátrají a je na něj vydán evropský a mezinárodní zatýkací rozkaz.

V případě, že víte, kde se muži podezřelí z výše popsaného jednání v Kaprově ulici nebo podezřelý z vraždy z roku 2007 skrývají, kontaktujte prosím linku 158.

Související články

Další články