Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Brutální souboj národů v nočních klubech: Nelidsky šeredné Britky vs. sexy Švédky. Tahle galerie vám vypálí oči!

Jen na vlastní nebezpečí!
Zdroj: imgur.com
+ Dalších 6 fotografií
Na jedné straně stojí brutálně sexy Švédky, které patří mezi nejkrásnější ženy světa. Na straně druhé Britky, které se na žebříčcích krásy umisťují pod hranicí snesitelnosti, u samého dna. Jak tenhle předem rozhodnutý souboj dopadne?

Je už dávno známo, že holky z Britských ostrovů do krásy nerostou. Čím je to způsobeno, to je dodnes záhadou. Je to klimatem? Historickým vývojem? Tím, že během osidlování Ameriky všichni krásní odešli a zůstali jen šerední, jenž jsou předky dnešních Britek?

To je tou klíčovou otázkou, kterou by se měli zabývat oxfordští vědci, aby tak od ošklivosti ušetřili budoucí generace.

Myslíte, že přeháníme? Abychom vám dokázali, že legendy o britské „kráse“ nelžou, postavili jsme představitelky národa královny Alžběty II. do kontrastu s tím nejlepším, co v Evropě najdete. Švédky! Právě ony patří (pochopitelně po Češkách a Slovenkách) k těm nejkrásnějším ženám kontinentu. Jsou vysoké, štíhlé, blonďaté, další argumenty netřeba hledat. Malé podsadité Britky proti nim prostě nemají šanci.

Jak to vypadá, když se holky baví v přirozeném prostředí, bez Photoshopu a jiných úprav, na to se podívejte na fotkách, které kolují internetem, a žasněte, jak se příroda na některých lidech dokáže vyřádit.

Jak se baví Češky? Máte v „šuplíčku“ fotky z party, které byste nám chtěli ukázat? Pošlete nám svoje tipy na redakce@extra.cz. Třeba nakonec rozlouskneme letitý spor – kdo je hezčí – Češky, nebo Slovenky?

Související články

Další články