Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Brutální rvačka ve Výměně manželek: Jak dopadl psychopat Mirek? Promluvili samotní aktéři reality show!

Brutální rvačka ve Výměně manželek: Jak dopadl psychopat Mirek? Promluvili samotní aktéři reality show!
Zdroj: archiv TV Nova
+ Dalších 5 fotografií

Šestá řada novácké reality show Výměna manželek začala pěkně zostra

Půvabná kosmetička Dominika přijela do zdevastovaného venkovského stavení, kde musela strávit několik dní v přítomnosti despotického Mirka. S ním to mladá žena rozhodně neměla jednoduché. Během závěrečné výměny názorů mezi čtyřma očima se do ní psychopatický Mirek pustil a osočoval ji, jak je líná a neschopná a že během deseti dnů v jeho domě vůbec nevařila. To samozřejmě nevydržel její manžel, motorkář Luboš, který se na něho vrhl, a nebýt na místě bodyguard, bůh ví, jak by všechno dopadlo.

Když eXtra.cz na tento díl poutalo, ozvala se v diskuzi pod článkem samotná aktérka Výměny. "Bylo to deset dní pekla. Takhle vulgárně se mnou mluvil každý den," uvedla v diskuzi Dominika.

Rodina statkáře Mirka očividně procházela obrovským tlakem. Despotický otec se na jejich psychice značně podepsal. Podle Dominiky si největší následky ponese starší syn Tomáš, který není Mirkův vlastní.

Pokud se chcete dozvědět víc informací přímo od Dominiky nebo od samotného Tomáše, prohlédněte si příspěvky v galerii nebo rovnou pod článkem

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy