Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Brutální podvádění při zkouškách v Indii: Rodiče lezou do vysokých oken a svým dětem pašují výsledky!

Na indických středních školách momentálně probíhají zkoušky, které si odbývá až jeden a půl milionu studentů. A v některých případech i jejich rodiče...

O rodičích z indického Biháru se rozhodně nedá říct, že by svá dítka během studia nepodporovali. Právě naopak. Když přijde na školní zkoušky, semknou se celé rodiny a jejich známí a všichni studentům během důležitých testů pomáhají.

A podle toho, co nám dokumentace říká o tomto pomáhání, se má český rodič ještě hodně co učit!

Skoro až humorná momentka a video z asijské země nám totiž ukazuje, že indický příbuzný je ochoten se pro pomoc klidně i nechat zabít, a hromada z nich leze do vysokých oken, aby mohli do tříd propašovat správné odpovědi.

Podobný případ podvádění během testů v Indii není nic ojedinělého a ve velkém se zde také opisuje z učebnic a sešitů. Školy doplácejí hlavně na chabou kontrolu zkoušejících. Za podvod studentům v některých případech přitom hrozí finanční pokuta nebo dokonce vězení.

Jak je ale vidno, Indové mají zákony jednoduše na háku!

Mohlo by vás zajímat

Další články