Skupina Anachruz je stejně podivná jako její litoměřický souputník, vykuk a samozvaný marketing & sponsorship manažer FC Barcelona Marek Vít, který měl v roce 2011 tu čest zahrát si v jejím klipu k písni Čas nevrátím mrtvolu!

Ve videu, které jsme s námahou zhlédli, účinkuje i modelka Hana Mašlíková (33) a dvě kozy z nedaleké Krupky, prostě to nejlepší, co region mohl v té době herecky nabídnout. Sám Vít se evidentně ujal i produkce následného křtu videoklipu, aby ne, taková role mrtvoly, to se musí dát vědět!

Křest to byl neuvěřitelný a čert ví, proč největší česká fotobanka, respektive její sado-maso tajný archiv, vydala fotky světu až teď. V klubu Cavali se tehdy sešlo pár vyznavačů napichování se na háky a odříznutých bradavek, to jako aby bylo co fotit, dále Mašlíková, která Vítovi za svěření role, doufejme, nedala, pak osobní přítel Marka Víta Tonda Panenka (Vít kdysi měsíc šéfoval Bohemce a ztratilo se jen 170 tisíc z účtu klubu), nebohý Zdeněk Srstka a pár novinářů, čemuž sekundovala moderátorka Gabriela Partyšová (36), se kterou Vít „akci“ moderoval.

Ponechme teď stranou všechny reminiscence a veselé historky o největším podvodníkovi všech dob a prostě se podívejme na fotografie. Přiznejte si to, že byste dali nevím co, dočkat se tehdy té obrovské pocty být při tom.

No jo, ale to byste museli patřit mezi opravdové přátele Marka Víta a Shakira nebo Messi fakt nejste. Mimochodem, ten klip musíte vidět. Člověk u něj tak nějak pochopí, proč to nakonec údajně odmítl Viktor Preiss, mrtvolu takhle nezahraje u nás nikdo, to se musí tehdy z výkonu trestu čerstvě propuštěnému Markovi nechat.

Na křtu tvrdil spřáteleným novinářům, že: „Se mu nabídky na role jen hrnou,“ což se vzápětí nepotvrdilo, tutově jen kvůli mimořádnému vytížení manažera v Barceloně! Malá zajímavost na závěr. Dobře si prohlédněte Márovy kalhoty, které si na prestižní akci vzal, a pak si projděte pár našich článků o něm z poslední doby. Už chápete, proč je dnes nosí celé Katalánsko? A myslíte, že je Marek měl, i když kradl Hitlerovi ponorku? Kdo ví…