Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Brutálně mě zmlátily a okradly čtyři černošky, tvrdí Lounová. V Americe zůstala bez peněz a dokladů!

Olga Lounová byla v Americe brutálně napadena.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 2 fotografie

Zpěvačka Olga Lounová (33) tráví část léta pracovně v Americe. Z téhle cesty si ale ponese i obrovské trauma.

Lounovou, která se právě vracela z koncertu Beyoncé) a Jay-Z (44), brutálně napadly čtyři černošky ve chvíli, kdy si Olga odskočila na toaletu.

Její přátelé přitom byli kousek od ní, ale nemohli nic tušit. Útočnice zpěvačku okradly o kabelku, kde měla doklady, peníze a telefony.

Zbitá a okradená. Tak takhle jsem dopadla po nejemotivnějším koncertu, jaký jsem kdy viděla. Koncert Beyoncé a Jay-Z. Dva protichůdné zážitky najednou. Zbyla mi jenom boule na hlavě a pocit bezmoci. Oba svoje telefony ještě vidím na iCloudu, ale místní policie nemůže prý nic, když se nejedná o život. A všichni už tady spí, protože je tu půl třetí ráno. Snad mi ambasáda vystaví pas tak, abych stihla koncert v Poličce, jestli neumřu hlady, protože karta je už taky zablokovaná. Musím ale říct, že mi tu hodně lidí pomohlo,“ svěřila se s otřesným zážitkem zpěvačka na Facebooku.

Lounová je přitom ve skvělé fyzické kondici a od svého údajného exmilence Dana Landy (45) určitě nějakou tu lekci bojových umění také dostala. „On by mi ten thajský box k ničemu nebyl, ale jedný jsem pěkně zavařila. Kdyby na to byl alespoň člověk připravenej, ale zrovna jsem si lítala v emocích,“ uvedla Lounová, která má naštěstí v Los Angeles spoustu přátel, kteří jsou po incidentu s ní. Naštěstí vyvázla jen s modřinami a zřejmě lehkým otřesem mozku.

Všude se dá narazit na dobré a špatné lidi … posilněným alkoholem se asi líbila moje kabelka. Vždycky si říkám, třeba k tomu mají nějaký důvod, nemocný dítě, nevím, snažím se to pochopit, ale lidská zlost je někdy možná jen pohodlnost. Díváte se jim do očí a ono je tam prázdno a za tím prázdnem čistý zlo,“ dodala Lounová, kterou teď čeká komplikovaný návrat do Česka s pořádně traumatizujícím zážitkem.

Poslední známou osobností, která byla napadena, je muzikant Michal Hrůza (42). Ten měl po incidentu vážně poraněný mozek a skončil v bezvědomí.

Související články

Další články