Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Brutalita v IS: Terorista popravil svou vlastní matku!

Terorista Alí Saqr al-Qásim chladnokrevně popravil svou matku. Z řad
bojovníků Islámského státu odejít nechce.
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Další odporný čin Islámského státu se stal ve městě Rakka.Teprve dvacetiletý Alí Saqr al-Qásim popravil svou matku kvůli tomu, že ho žádala, aby odešel z řad Islámského státu.

Mladý terorista ji sám udal poté, co ho přemlouvala, aby skoncoval s vraždami u bojovníků Islámského státu.

Soud matku uznal vinou a nařídil trest smrti. Popravy se ujal sám její syn! Přitom chtěla jen, aby spolu utekli pryč. Mladý bojovník to však zavrhl a svou matku nahlásil.

Leena svého syna několikrát naléhavě prosila, aby se vzdal své „funkce“. Stále mu opakovala, že jestli neuteče spolu s ní, zemře. Podle ní spojenecké nálety brzy zabijí všechny bojovníky Islámského státu. A ona se smrti svého syna nechtěla dožít. Bohužel se jí doopravdy nedožila. Alí Saqr al-Qásim udal svou matku nadřízeným a ti ji bez milosti odsoudili k trestu smrti. Podle soudu zavrhla víru, a tak musí pykat.

Popravu musel vykonat její syn. Kupodivu s tím neměl vůbec problém. Matku střelil ze samopalu do hlavy před budovou pošty, kde pracovala. Celou hrůzu sledovalo několik tisíc lidí.

Brutalita této teroristické organizace opravdu nezná mezí. Stále se dozvídáme o čím dál horších případech. Nedávno se také stalo, že k bojovníkům Islámského státu přišla žena prosit o milost pro svého zajatého syna. Islamisté ji beze slova pohostili a pak jí řekli, že svého syna právě snědla.

Související články

Další články