Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Bronzová medailistka z OH Šárka Kašpárková zastavila čas: Vůbec nestárne a pořád skáče daleko!

Šárka nejspíše zastavila čas.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Šárka Kašpárková už sice na profesionální úrovni nějaký ten pátek nesportuje, ale v pohybu je pořád. Pomáhá dětem, které se z finančních důvodů nemohou sportu věnovat. Velký zážitek jim připravila během včerejšího dne na sportovním hřišti jedné z pražských základních škol.

Bývalá bronzová medailistka z olympijských her Šárka Kašpárková vede svědomitě ke sportu i svoji dcerku Terezu a moc dobře ví, jak moc finančně náročné to je. Podle průzkumů má problémy uhradit všechny náklady spojené se sportem více než 94 % českých rodin. Karvinská rodačka se tak snaží s tím alespoň něco udělat.

Stala se tak ambasadorkou projektu, který právě dětem, jejichž rodiče nemají dostatek peněz pro jejich sportovní vývoj, pomáhá. „Kampaň má sportovní tematiku a pomáhá dětem. Pohybuji se mezi sportujícími dětmi, hovořím s rodiči a také sama z vlastní zkušenosti vím, že náklady na sportování dětí nejsou malé. Šanci sportovat by měly mít všechny děti a tímto způsobem jim můžeme pomoci,“ uvedla Kašpárková.

Šárka si dokonce včera i zkusila, jak je na tom se svou formou. Podle svých odhadů skočila někam ke dvanácti metrům. „Jsem překvapená, že se mi dnes skákalo tak dobře, to je asi tím, že pravidelně sportuju s dcerou,“ smála se Kašpárková, jež přitom už dobré čtyři roky prakticky netrénuje…

Související články

Další články