Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Britský expert na přežití Bear Grylls si postavil obrovskou skluzavku, teď má problémy s úřady

Ostrovní idylka: Bear Grylls se svojí ženou Sharou.
Zdroj: dailymail.co.uk

To, že máte vlastní ostrov, ještě neznamená, že si na něm můžete dělat, co chcete. O tom se nedávno přesvědčil i známý britský dobrodruh a spisovatel Bear Grylls, dobře známý především všem divákům seriálu Nutné k přežití.

Bear se dostal do křížku s úřady poté, co na svém soukromém ostrově vybudoval obří skluzavku, aniž si lámal hlavu s otázkou, zda náhodou nebude potřebovat stavební povolení. Následně její fotografii zveřejnil na Twitteru.

"Nová skluzavka na našem ostrově. Do vody dopadnete velkou rychlostí!!!" připsal k snímku Bear.

Tím však značně popudil místní byrokraty, kteří nyní tvrdí, že skluzavka by mohla být nebezpečná, a hodlají celou záležitost důkladně prošetřit. "Bylo mu řečeno, že skluzavku lze kvůli přílivu používat jen několik hodin denně a že se na ní bude jezdit pouze v době, kdy pan Grylls bude přítomen na ostrově. I tak jsem ale velmi znepokojen představou, že by mohlo dojít k nějaké nehodě," uvedl jeden z úředníků.

Bear, který má se svou manželkou tři syny, ostrov koupil v roce 2001 za necelé tři miliony Kč. V současné době plánuje výstavbu nového přístavu, do které hodlá investovat dalších cca 17 milionů. Ale ani ve snu by ho prý nenapadlo, že mu někdo bude dělat problémy kvůli obyčejné skluzavce.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy