Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019 předpověď počasí

Nejnovější kauzy

Britská žena žaluje divoké opice kvůli sexuálnímu napadení! Co jí provedly?

Opice jsou občas opravdu zákeřné.
+ Další fotografie
Melissa Hart (23) se velice těšila na jednodenní výlet na Gibraltar právě kvůli tomu, že uvidí slavné opice, které tam žijí. Bohužel ale zjistila, že daná zvířata se na její příjezd rovněž velice těšila, a ne zrovna z těch samých důvodů.

Jakmile se k nim totiž mladá pekařka z Anglie přiblížila, začala dvojice z nich tahat za její šaty a vlasy. Ostatním turistům to připadalo mimořádně vtipné a incidentu se smáli, jenže Melissa to viděla jinak.

„Cítila jsem se naprosto bezbranná a obě opice mi osahávaly ty nejintimnější místa. Pak jedním škubnutím strhly můj vršek od plavek! Byla jsem sexuálně napadena a všichni si mysleli, že je to skvělý vtip,“ sdělila reportérům.

Její křik naštěstí pro ni slyšela místní ochranka, která přiběhla a osvobodila ji ze spárů sexuchtivých opic.

Melissu útok rozzlobil natolik, že se rozhodla jít na místní policii a oznámit ho jako znásilnění. Jenže když řekla, že ji napadly opice, strážníci ji z námi naprosto nepochopitelného důvodu nevěřili, že to myslí vážně.

Angličanka si nyní stěžuje, že si z ní dělali legraci i oni a ptali se jí, jestli by útočníka byla schopná identifikovat v případně předvedené řadě podezřelých.

Bohužel nebyla, a tak dvojice podlých opičáků zákonu stále uniká.

Mohlo by vás zajímat

Další články