Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Britka zhubla 5 velikostí díky videím na YouTube. Taková je z ní teď kočka!

Lisi má teď 55 kilo.
Zdroj: BeautyWurld
+ Další 3 fotografie
Britka Lisi Kurti (22) vážila více než sto kilo a byla nešťastná. Když byla v obchodě a spletla si svoje tělo v odrazu ve výloze s tělem někoho jiného, byla pořádně naštvaná. Rozhodla se, že takhle už to dál nejde a se svojí postavou musí něco udělat. Jenže jít běhat na pás do fitka pro ni nebylo jen tak. Styděla se ukazovat, tak začala cvičit doma. A to podle videí z internetu.

Když ještě studovala, milovala nezdravá jídla. Chipsy a čokoláda byly na každodenním programu. Hodně ztloustla a byla nešťastná. To se ale změnilo, když navštívila před 4 lety nákupní centrum Lakeside v Essexu. Viděla svoji postavu ve výloze a myslela si, že se dívá na jinou ženu, která je hodně obézní. Když ale zjistila, že ten odraz patří jí, udělalo se jí zle.

„Bože, ať takhle nikdy nevypadám,“ směje se dnes 22letá Britka, když si vzpomene na odraz, který viděla ve výloze. „Pak jsem si uvědomila, že jsem to já a že už to takhle dál nejde,“ uvedla. Najednou jí připadalo, že skoro nemůže chodit a spíše se kolébá jako tučňák.

Rozhodla se, že za každou cenu musí zhubnout. Jenže byla líná na to, aby šla do fitka. Navíc se za svoji postavu styděla. „Styděla jsem se cvičit kdekoliv jinde než doma. I když tam nebylo moc prostoru, nebyl tam ani nikdo, kdo by mě soudil,“ vysvětlila Lisi.

Surfovala tedy na internetu, aby si našla nějaká videa, která ji budou inspirovat a zároveň jí pomůžou zatočit s její postavou. A hlavně chtěla nějaké cviky, které ji hned nepoloží. Našla si jich hned několik na YouTube a vrhla se do toho. Vyzkoušela také čajový detox po dobu 30 dnů. A zhubla tak 25 kilo. Až pak si řekla, že už se může vydat do fitka.

Teď váží úžasných 55 kilo, píše fitness blog a na Instagramu ji sleduje více než 37 tisíc lidí.

„Nejvtipnější jsou teď reakce lidí, kteří mě kdysi znali. Potkala jsem několik lidí, s nimiž jsem chodila do školy. Někteří mě jen minuli, protože mě nepoznali, jiní se museli podívat dvakrát, aby se ujistili, že jsem to já,“ směje se Lisi, která cvičí každý den.

Související články

Další články