Když ještě studovala, milovala nezdravá jídla. Chipsy a čokoláda byly na každodenním programu. Hodně ztloustla a byla nešťastná. To se ale změnilo, když navštívila před 4 lety nákupní centrum Lakeside v Essexu. Viděla svoji postavu ve výloze a myslela si, že se dívá na jinou ženu, která je hodně obézní. Když ale zjistila, že ten odraz patří jí, udělalo se jí zle.

„Bože, ať takhle nikdy nevypadám,“ směje se dnes 22letá Britka, když si vzpomene na odraz, který viděla ve výloze. „Pak jsem si uvědomila, že jsem to já a že už to takhle dál nejde,“ uvedla. Najednou jí připadalo, že skoro nemůže chodit a spíše se kolébá jako tučňák.

Rozhodla se, že za každou cenu musí zhubnout. Jenže byla líná na to, aby šla do fitka. Navíc se za svoji postavu styděla. „Styděla jsem se cvičit kdekoliv jinde než doma. I když tam nebylo moc prostoru, nebyl tam ani nikdo, kdo by mě soudil,“ vysvětlila Lisi.

Surfovala tedy na internetu, aby si našla nějaká videa, která ji budou inspirovat a zároveň jí pomůžou zatočit s její postavou. A hlavně chtěla nějaké cviky, které ji hned nepoloží. Našla si jich hned několik na YouTube a vrhla se do toho. Vyzkoušela také čajový detox po dobu 30 dnů. A zhubla tak 25 kilo. Až pak si řekla, že už se může vydat do fitka.

Teď váží úžasných 55 kilo, píše fitness blog a na Instagramu ji sleduje více než 37 tisíc lidí.

„Nejvtipnější jsou teď reakce lidí, kteří mě kdysi znali. Potkala jsem několik lidí, s nimiž jsem chodila do školy. Někteří mě jen minuli, protože mě nepoznali, jiní se museli podívat dvakrát, aby se ujistili, že jsem to já,“ směje se Lisi, která cvičí každý den.