Matka dvou dětí nahrála fotky svého bříška, aby lidem ukázala, že těhotenství není jen o rozplývání se nad fotkami z ultrazvuku a vybírání kočárku.

Těhotenství je velká životní změna a ovlivní celé ženské tělo. Hannah nečekala, že někdo by mohl s jejím břichem mít problém.

Jenže její fotky z Instagramu rychle zmizely. Prý odporují zásadám komunity. Hannah vůbec nechápala, co má její břicho společného se sexem a násilím. Spíš si myslela, že její břicho přišlo někomu jen odporné.

„Nahrála jsem fotky a za dvě minuty byl můj účet zrušen. Když vám sdělí, že vaše tělo je ošklivé a nechutné, tak se cítíte dost zle,“ uvedla Hannah pro Daily Mail.

Matka dvou děvčátek Lily a Grace si myslí, že správci Instagramu by měli profily pořádně zkontrolovat, než je smažou. Začala bojovat o obnovení účtu.

„V podstatě mi vzkázali, že rozhodují o tom, co je krásné a co není. A pak podle toho soudí lidi,“ zuří dvojnásobná matka.

Instagram nakonec ustoupil a Hannah byl účet obnoven. Správci ale nepřiznali, že se jim bříško nelíbí, jen se vymluvili na technickou chybu.