Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bříško po porodu je nechutné a tady rozhodně nebude, vzkázal této paní Instagram a zrušil jí účet

Zdroj: Instagram
Hannah Moore (20) z Broxburn nedaleko skotského Edinburghu je pořádně vytočená. Z Instagramu totiž byly odstraněny fotky jejího bříška. Správcům sítě se nelíbilo, že jsou na něm vidět těhotenské strie. Fotka prý odporuje zásadám komunity.

Matka dvou dětí nahrála fotky svého bříška, aby lidem ukázala, že těhotenství není jen o rozplývání se nad fotkami z ultrazvuku a vybírání kočárku.

Těhotenství je velká životní změna a ovlivní celé ženské tělo. Hannah nečekala, že někdo by mohl s jejím břichem mít problém.

Jenže její fotky z Instagramu rychle zmizely Prý odporují zásadám komunity. Hannah vůbec nechápala, co má její břicho společného se sexem a násilím. Spíš si myslela, že její břicho přišlo někomu jen odporné.

"Nahrála jsem fotky a za dvě minuty byl můj účet zrušen. Když vám sdělí, že vaše tělo je ošklivé a nechutné, tak se cítíte dost zle," uvedla Hannah pro Daily Mail.

Matka dvou děvčátek Lily a Grace si myslí, že správci Instagramu by měli profily pořádně zkontrolovat, než je smažou. Začala bojovat o obnovení účtu.

"V podstatě mi vzkázali, že rozhodují o tom, co je krásné a co není. A pak podle toho soudí lidi," zuří dvojnásobná matka.

Instagram nakonec ustoupil a Hannah byl účet obnoven. Správci ale nepřiznali, že se jim bříško nelíbí, jen se vymluvili na technickou chybu.

Související články

Další články