Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

BRENDA Z BÉHÁČKA umístila na sociální sítě něco ŠOKUJÍCÍHO! Vzdala snad svůj boj s RAKOVINOU a smiřuje se se SMRTÍ?

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Shannen Doherty prohrává boj se zákeřnou rakovinou. Doposud statečně bojovala a nemoci ukazovala prostředníček. Teď spíš vypadá, že se svůj boj rozhodla vzdát. Co se s herečkou děje?

Je to už víc než rok, kdy Shannen Doherty, jedna z hlavních představitelek kultovního seriálu Beverly Hills 90210, oznámila, že bojuje se zákeřnou rakovinou prsu. Ze začátku nemoci hýřila optimismem a odhodlaností s touto nemocí bojovat. Dokonce byla natolik silná, že se nezdráhala a okamžitě si nechala odstranit ňadro.

Z počátku se zdálo, že "Brenda" nad hnusnou rakovinou vítězí. Pak ale přišel šok. Doktoři přišli s velmi smutnou zprávou a museli Shannen sdělit, že rakovina se rozšířila do lymfatických uzlin a dokonce i mimo ně. To se na hereččině psychice velmi špatně podepsalo. Avšak svůj boj stále nevzdávala.

Přestože si velmi nechávala záležet na své bujné hřívě, která byla její chloubou a byla na ni velmi pyšná, tak i tu se nakonec rozhodla shodit. A nakopat zákeřné nemoci zadek. Tvrdila, že bojovat bude dál i bez vlasů. Ty přece vždy mohou dorůst. Její veškerá rozhodnutí plně akceptuje rodina, která ji neskutečně podporuje a drží nad vodou.

Ovšem před pár dny přišla šokující zpráva. Shannen uveřejnila na sociálních sítích fotku, ze které můžeme vyčíst šílený smutek a beznaděj Skoro to vypadá, jakoby se herečka rozhodla svůj boj s rakovinou vzdát, protože na něj nemá síly. K smutnému obrázku přidala šokující zpověď, která velmi připomíná epitaf.

"Byla divoká, byla silná a nebyla jednoduchá. Byla blázen a někdy sotva spala. Vždycky měla však co říct. Sice měla nedostatky, ale to bylo v pořádku. A když byla dole, dostala se zase zpátky nahoru. Byla svým vlastním způsobem zvíře, ale jedna myšlenka ji vystihuje nejlépe. Byla nezastavitelná a všechno brala s úsměvem."

Doufejme, že "Brenda" svůj boj s rakovinou jen tak nevzdá a bude se prát dál. Všichni její kolegové jí drží palce a hovoří o ní jako o velké bojovnici. Totéž si myslí i její nejbližší rodina a manžel.

Shannen, bojuj!

Související články

Další články