Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Brenda z Béháčka má finální zprávy ohledně své rakoviny: Co jí řekli doktoři?

Brenda svůj boj vybojovala.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 16 fotografií
Shannen Doherty bojuje dva roky s rakovinou. Nejdřív nemoc zasáhla prsa, pak se jí nádory rozšířily dál do těla a nevypadalo to moc nadějně. Brenda svůj boj dokumentovala a po celou dobu dávala na sociální sítě svoje fotky. A to i ty, kde nevypadá vůbec lichotivě. Fanouškům to lámalo srdce, ale všichni jí fandili. Jak to vypadá s herečkou dnes?

Shannen dala na Facebook svou fotku, kde sedí na podlaze a má uplakanou hlavu v dlaních. Je vidět, jak rakovina s jejím tělem zamávala. Herečka je opravdu křehká a drasticky zhubla. Vypadá jako bezmocná porcelánová panenka, ale zdání klame.

Brenda bojovala s nemocí celým srdcem, podstoupila chemoterapii i ozařování. Neustále musela chodit do nemocnice a celé dny trávila s jehlou v ruce. Teď fanouškům konečně oznámila skvělé zprávy. RAKOVINA JE PRYČ!

„Dobré zprávy? Rozhodně ANO! Ale nechci nic uspěchat. Jak všichni, kdo tímhle prošli, vědí, tak dalších 5 let bude ještě rozhodujících,“ vysvětluje Brenda s tím, že celému martyriu není konec.

Dál bude chodit pravidelně k doktorovi a musí brát silné léky s různými vedlejšími účinky.

„Konečně jsem se mohla nadechnout,“ říká Shannen s úlevou. Doufejme, že už se nemoc nikdy nevrátí! Herečka má toho za sebou opravdu moc…

Související články

Další články