Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Brenda se konečně usmívá! Dobré zprávy v léčbě rakoviny?

Shannen a její boj je inspirací pro mnoho dalších nemocných lidí.
+ Dalších 5 fotografií
Už rok bojuje Shannen Doherty, bývalá Brenda z Béháčka, s rakovinou. Ta ji připravila o možnost mít děti, o prs a milované vlasy. Je to ale velká bojovnice a průběh léčby ukazuje na svých sociálních sítích.

„Doktoři zjistili, že se mi rakovina dostala do lymfatických uzlin. Dokonce se stihla rozšířit i mimo ně,“ řekla herečka v televizní show Entertainment Tonight. Pravidelně chodí na chemoterapie, kde se nechává fotit ve velmi intimních momentech a ukazuje tak mnoho stránek této zákeřné nemoci. Na její emotivní sdělení se můžete podívat ZDE.

Naposledy ale konečně ukázala trochu veselejší fotky. Na jedné si bodře povídá se svým lékařem. „Se svým onkologem mám skvělý vztah. Vždycky si na mě udělá čas a zodpoví všechny moje otázky. Mám pocit, že jsem jeho oblíbená pacientka, ale to mají asi všichni, kdo k němu chodí. Každá rakovina je jiná, každý reagujeme na léčbu jinak. Je důležité mít lékaře, který vyslechne vaše starosti a poradí vám,“ píše Shannen.

Další, co vykouzlilo Shannen úsměv na tváři, bylo velké setkání s dalšími nemocnými, kde si mohla vyslechnout jejich příběhy a být zase o něco víc motivovaná k výhře nad zákeřnou nemocí.

Mohlo by vás zajímat

Další články