Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Brenda potěšila své fanoušky: Radiace je znát, na její hlavě ZAČÍNAJÍ POMALU PŘIBÝVAT VLASY!

Brenda potěšila své fanoušky: Radiace je znát, na její hlavě ZAČÍNAJÍ POMALU PŘIBÝVAT VLASY!
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 9 fotografií
Tak snad jde vše tím správným směrem. Brenda o svůj život bojuje s velkým odhodláním. Po chemoterapii, která jí vzala všechny vlasy, nyní pokračuje radiací. Tento způsob léčby se zatím zdá být efektivnějším. Americké herečce totiž začínají pomalu růst vlasy!

Tak to je moc příjemný pohled. Hlava Shannnen Doherty (45) se opět začíná plnit vlasy. Sice to jde velmi pomalu, ovšem rozhodně to je od holé lebky jistý pokrok. Herečka, která se nejvíce proslavila rolí Brendy v seriálu Beverly Hills 90210, se evidentně do boje rakoviny pořádně zakousla a nepustí ji, dokud ji definitivně nezničí!

Velkými spojenci pro boj s rakovinou jsou pro ni její maminka a také manžel Kurt Iswarienko Samozřejmě ale také mnoho fanoušků, kteří jí fandí prostřednictvím sociálních sítí a denně jí dodávají sebevědomí pro další část boje s jednou z nejvíce smrtelných nemocí.

Shannen se snaží i přes nemoc žít a fungovat normálně. Chystá se v následujících dnech na nákup vánočních dárků a pokusí se dostat do hlavy i vánoční atmosféru. Samozřejmě v boji s podobnou nemocí je psychická vyrovnanost klíčová a tu v poslední době začíná Američanka získávat!

Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy