Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Bratr ji znásilnil v jedenácti a ona porodila! Hrozí mu něco? Nejmladší matka Velké Británie promluvila o strašlivém osudu!

Zdroj: facebook.com
Nese stejné příjmení jako samotná princezna, ale její životní osud pohádku rozhodně nepřipomíná. Tressa Middleton si během několika let prošla opravdovým peklem.

Narodila se do chudé rodiny a rodiče se o ni příliš nestarali. Většinu času proto trávila se starším bratrem Jasonem.

„V jednu chvíli mě miloval a tu další to bylo úplně obráceně,“ popsala vztah se sourozencem Tressa.

Když ji v roce 2005 Jason odváděl do opuštěného staveniště poblíž domova, neměla ani tušení, co ve skutečnosti chystá. Bohužel se ale naplno projevila jeho zvrácená povaha. Tressa se o znásilnění bála říct i vlastní matce a svěřila se jen blízké kamarádce. Ta jí koupila těhotenský test, který potvrdil ty nejhorší obavy.

„Krátce poté jsem začala na svém těle pozorovat změny,“ popsala těžké období svého života mladá žena.

Stále se to ale bála říct nejbližší rodině, a tak jen promluvila s tetou a utekla z domova. Matka zuřila. Tressa se bála říci pravdu, takže začala tvrdit, že šlo jen o náhodný sex po opileckém večírku.

Ihned po porodu se její obličej objevil na předních stranách všech médií v Británii. Stala se nechtěně symbolem morálního rozpadu země, a navíc musela dát vlastní dítě k adopci.

Až ve 14 letech přiznala, jak to skutečně bylo, a testy DNA nakonec prokázaly Jasonovu vinu. Za hrůzné znásilnění byl starší bratr odsouzen na pouhé čtyři roky do vězení. Od roku 2013 je tak zcela nepochopitelně opět na svobodě.

Tresse je nyní 22 let a o svém trápení napsala dlouhou knihu. V předmluvě adresované ztracené dceři píše: „Nikdy na tebe nepřestanu myslet.“

Doufá, že zveřejněním šokujícího příběhu inspiruje další oběti sexuálního násilí k tomu, aby se nebály o svém osudu promluvit, a sníží tak počet obětí znásilnění.

Zároveň si přeje, aby alespoň jednou měla šanci znovu vidět svou dceru. Vzhledem k současným zákonům, které ve Velké Británii platí, je to ale takřka vyloučené.

Související články

Další články