Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Božská Harley Quinn se vdala! Tyhle MELOUNKY měl v posteli i Leonardo DiCaprio!

No není nádherná?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
Pohledná herečka Margot Robbie se tajně vdala za svého dlouholetého přítele Toma Ackerleyho. Svatba měla proběhnout v destinaci Byron Bay v Austrálii. Tahle krasavice si zahrála v megafilmu Vlk z Wall Street po boku božského Leonarda DiCapria nebo v poměrně novém snímku Vražedný oddíl, kde ztvárnila roli šílené kočky Harley Quinn.

Margot Robbie je šestadvacetiletá australská herečka, které se podařilo dobýt Hollywood. Její herecká kariéra se tedy začíná velmi slibně rozjíždět a vzhledem k jejím schopnostem a přirozené kráse budeme o téhle blonďaté kočce slýchávat častěji.

Mladičká herečka už stihla za svůj život zazářit po boku hvězdného Leonarda DiCapria ve velkofilmu Vlk z Wall Street nebo si střihla roli bláznivé Harley Quinn ve filmu Vražedný oddíl.

Je známo, že kráska si opravdu bedlivě střeží své soukromí. Delší dobu prosakovaly na povrch informace, že se herečka zasnoubila. Ovšem nikdo nic nepotvrdil. Nyní však vyšly najevo informace, že se v tichosti provdala za svého dlouholetého přítele, režiséra Toma Ackerleyho.

Svatba nebyla nijak honosná, podle dostupných informací se konala pouze v rodinném kruhu a vše probíhalo s poklidem.

Obřad se měl uskutečnit v Austrálii na pláži a podle svědků mělo jít o velmi romantickou svatbu. Herečka si nijak nepotrpí na okázalosti či velkou pozornost. Proto možná zvolila tuto cestu.

Novomanželé se ale nechystají na svatební cestu, jak by mnozí z vás tipovali. Vánoční svátky chtějí požít v Americe se svými blízkými a až poté vyrazit někam na slunnou dovolenou.

Související články

Další články