Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Bouřlivák Baroš se zklidnil a věnuje se rodině: Podívejte se, jak jim to společně slušelo na dovolené!

Baroš už nedělá průsery a věnuje se rodině.
Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Další 2 fotografie
Už i na něj došlo. Bývalý bouřlivák, který se dokázal zviditelnit pouze negativně, je nyní novým člověkem. Věnuje svůj čas rodině a svědčí mu to. Ve společnosti své manželky a dětí mu to moc sluší.

Dříve dělal jeden průser za druhým, byl hodně kritizovaný. Už se ale zklidnil a věnuje se tomu, co je skutečným smyslem života. Místo přípravy na novou sezónu dal totiž přednost rodině. I takový dokáže být bývalý divočák Milan Baroš. Čtyřiatřicetiletý čutálka vzal svoji rodinu do Harrachova a užívali si společně aktivní odpočinek. Řádili na tříkolkách nebo bobech a vypadali spokojeně.

Už ve čtvrtek přitom čeká Baroše a spol. pohárový souboj proti rakouskému klubu Admira Mölding. Poslední volný víkend tak věnoval rodině a sportovní ředitel Liberce to pochopil. Některé jeho fanoušky trochu vystrašilo obvázané koleno, které bylo k vidění na fotkách z Instagramu. To vše ale vysvětlil sportovní klubový ředitel.

„Je zdravotně fit, nic by mu nemělo bránit, aby ve čtvrtek mohl hrát proti Austrii, uklidnil všechny jeho fanoušky Jan Nezmar. Tak uvidíme, jak to Barrymu půjde. Je jasné, že to nejlepší má za sebou, ale chuť hrát má pořád a všichni víme, jaká je úroveň české ligy…

Související články

Další články