Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Boubelky 2019: Tukem se nejvíc obalila pašeračka Tereza, v závěsu je Gottová

Zdroj: Profimedia.cz, archiv
+ Dalších 15 fotografií
události roku 2019
Než aby hlídaly cholesterol, to si raději zajdou na pořádný hambáč. Tato šestice českých hvězdiček si letos dopřávala a na vzhledu se to záhy odrazilo. Kdo má nahoře nejvíc kilogramů a u koho teprve zvedáme varovný prst s tím, že ještě není nic ztraceno?

Nejtěžší rok v životě za sebou má Dominika Gottová (46), která však kila navíc nabrala ještě před bolestnou událostí. Dokud její tatínek Karel Gott (†80) žil, byla jeho prvorozená dcera jako jiný člověk. Na pohřeb už přiletěla hubenější, stále ale nemá zdaleka vyhráno. Mistrovi slíbila, že sekne s alkoholem a plní to. Na spadnutí je také údajně rozvod s manželem, jenž je maniodepresivní alkoholik.

Profesionální celebrita Zuzana Plačková (28) vždy platila za dokonalou, letos však pravda vyšla najevo. Sotva InstaQueen zabrala jiná kamera než ta na jejím telefonu, všichni spatřili kypřejší tvary hvězdičky Hotelu Paradise. Plačková pak zvala lidi na kafe, aby si ji prohlédli a přesvědčili se, že tlustá není, nikdo ale nedorazil.

Za další rok v pákistánské base má nová kila navíc i nejslavnější česká pašeračka heroinu Tereza Hlůšková (23). Rodačka z Uherského Hradiště, jež měla v kufru devět kilogramů "heráku", nemá šanci na sebe za mřížemi dbát jako předtím. A jak se zdá, ještě dlouho moct nebude...

Stálicí mezi otesánky je Charlotte Štiková (22), která se neúspěšně snaží zhubnout už dva roky. Nejprve to zkoušela přes vlastní restauraci se "zdravým" rychlým občerstvením, ta jí však zkrachovala a Charlotte se ocitla tam, kde byla. Od té chvíle už o shazování přebytečných kil raději ani nemluví. Sama dobře ví, že by to byla jen prázdná slova.

Váhovým výkyvem letos překvapila i Veronika Arichteva (33). Záhy se začalo spekulovat o miminku, načež herečka požehnaný stav popřela. "Mám šaty po Noře Návorkové a deset kilo navíc, než jsem měla před rokem touto dobou," vysvětlila Expresu.

Ještě začátkem roku kynula i Ewa Farna (26), na jejíž postavě se však zázračně projevilo těhotenství. Po porodu rychle zhubla a vypadá lépe než před početím prvního potomka. K dokonalosti ale pořád vede setsakramentsky dlouhá cesta.

Související články

Další články