Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Boty budoucnosti se stanou skutečností! Nike slibuje, že v roce 2015 uvede samozavazující se obuv z filmu Návrat do budoucnosti

Boty budoucnosti se stanou skutečností! Nike slibuje, že v roce 2015 uvede samozavazující se obuv z filmu Návrat do budoucnosti
Zdroj: Wireimage

Pamatujete si na tu speciální Nike obuv z filmu Návrat do budoucnosti? Pokud ne, hezky si ji můžete připomenout na tomto videu. Marty McFly do nich prostě jenom strčil nohy a boty se samy pěkně zavázaly. Automaticky, přesně, jak by se v budoucnosti mělo dít. A společnost Nike slibuje, že přesně takové boty v roce 2015, kdy se Návrat do budoucnosti odehrává, uvedou na trh!

Prozradil to sám designér bot pro společnost Nike Tinker Hatfield, který měl v New Orleans přednášku a odpovídal také na dotazy diváků. Jeden z nich se samozřejmě zmínil o slavných botách z populárního filmu a Tinker Hatfield mu řekl, že mají v plánu přesně tuto technologii a boty vytvořit. Mají na to ještě čas do roku 2015, ale technologii, kdy se vám boty samy zavážou, mají vymyšlenou už nyní!

V Nike boty z Návratu do budoucnosti, ještě bez samozavazování, už jednou vytvořili. Jmenovaly se Nike Air MAG a prodávaly se v limitované edici 1500 kusů. Výdělky z prodeje pak šly na charitativní nadaci herce Michaela J. Foxe, který si zahrál v Návratu do budoucnosti právě Martyho McFlye. Dnes mají ty boty ohromnou cenu a na internetových aukcích se prodávají za obrovské částky kolem 140 tisíc korun!

Teď už jenom zbývá, aby někdo stihl vynaleznout skateboard, který bude bez koleček létat nad zemí!

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy