Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Boty budoucnosti se stanou skutečností! Nike slibuje, že v roce 2015 uvede samozavazující se obuv z filmu Návrat do budoucnosti

Takhle vypadá budoucnost!
Zdroj: Wireimage

Pamatujete si na tu speciální Nike obuv z filmu Návrat do budoucnosti? Pokud ne, hezky si ji můžete připomenout na tomto videu. Marty McFly do nich prostě jenom strčil nohy a boty se samy pěkně zavázaly. Automaticky, přesně, jak by se v budoucnosti mělo dít. A společnost Nike slibuje, že přesně takové boty v roce 2015, kdy se Návrat do budoucnosti odehrává, uvedou na trh!

Prozradil to sám designér bot pro společnost Nike Tinker Hatfield, který měl v New Orleans přednášku a odpovídal také na dotazy diváků. Jeden z nich se samozřejmě zmínil o slavných botách z populárního filmu a Tinker Hatfield mu řekl, že mají v plánu přesně tuto technologii a boty vytvořit. Mají na to ještě čas do roku 2015, ale technologii, kdy se vám boty samy zavážou, mají vymyšlenou už nyní!

V Nike boty z Návratu do budoucnosti, ještě bez samozavazování, už jednou vytvořili. Jmenovaly se Nike Air MAG a prodávaly se v limitované edici 1500 kusů. Výdělky z prodeje pak šly na charitativní nadaci herce Michaela J. Foxe, který si zahrál v Návratu do budoucnosti právě Martyho McFlye. Dnes mají ty boty ohromnou cenu a na internetových aukcích se prodávají za obrovské částky kolem 140 tisíc korun!

Teď už jenom zbývá, aby někdo stihl vynaleznout skateboard, který bude bez koleček létat nad zemí!

Související články

Další články