Už tuto neděli 12. února se v divadle GoJa Music Hall uskuteční velkolepá a doslova nejočekávanější muzikálová premiéra roku – Ples upírů! Hlavní účinkující ale ještě stále nemají jasno v tom, kterou hvězdnou dvojici v hlavních rolích producent František Janeček (72) povolá, aby se zhostila slavnostní premiéry.

Zahraje si roli krásné nevinné Sáry dcera zesnulého expremiéra (Stanislava Grosse) Natálie Grossová (14), pro niž Ples upírů znamená první hlavní roli v muzikálu, nebo se premiéry ujme talentovaná operní zpěvačka Michaela Gemrotová (31), která už excelovala v roli Christine ve fenomenálním Fantomovi opery? O roli upířího hraběte Krolocka zase bojují známí muzikáloví zpěváci a mazáci v jednom Marian Vojtko (43) a Bohuš Matuš (43).

A jak přípravy na velkou premiéru prožívá Marian Vojtko?

„Musím konstatovat, že po technické stránce je zpěv s upířími zuby opravdu náročnější. Když je má člověk nasazené, začne hned šišlat a to se zrovna nehodí. Proto jsem se několik měsíců učil s těmi zuby sladit. Do důchodu mám sice daleko, ale je to i takový vtipný trénink na stáří," Marian vtipně popisuje svoji přípravu.

Myslíme si, že se premiéry nakonec zhostí obě dvojice, neboť už na premiéře Fantoma Opery se obě hlavní hrdinky v polovině vystřídaly.